KONST / Litografier / Färglitografi 7473197
nr 747 3197
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), 116/125, signerad, bladets mått: 69X54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:07:58
14/3 14:57:52
1.600 kr
18/3 19:55:13
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann